Czystość jest ważna o każdej porze i w każdym miejscu - pamiętaj o czystości wokół naszego środowiska

Jesteśmy szczęściarzami, bo żyjemy w czasach, gdzie higiena jest znana większości ludzi na naszym globie. Wiadomo, że nie każdy ma takie same możliwości, bo jeśli będziemy spoglądać na każdy kontynent to dostrzeglibyśmy diametralne różnice.


Czyszczenie rolet
Napisał: VERTEX S.A.
Na podstawie: VERTEX S.A.
Jednak, jeśli spojrzymy na Europę to widzimy wyraźnie, że wszyscy dobrze wiedzą, że bycie czystym, to dobra sprawa - więcej na ten temat. Istnieją firmy, które mają w swej ofercie maszyny czyszczące i to wszelkiego typu. Są maszyny, które czyszczą podłogi w wielkopowierzchniowych sklepach, ale też np. w publicznych toaletach. Do tego istnieją maszyny, które czyszczą wykładziny, czy podłogi dywany w naszych mieszkaniach.

Mokre ręce to nie kłopot

Kiedyś, kiedy korzystało się z toalet publicznych miało się do dyspozycji jednorazowe ręczniki. Dziś jest inaczej i posiadamy suszarki do rąk. O suszarkach na pewno słyszeliśmy wiele zwracając uwagę na to, że nie zawsze są sprawne a kończąc na tym, że na nasze ręce wracają wszystkie zarazki z
Ogólne czyszczenie maszyny
Napisał: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna
danego pomieszczenia, razem z powietrzem, które osusza ręce. Ale poza minusami mają również mają swoje zalety m.in. to, że pozwalają na szybkie osuszenie mokrych dłoni. Wszyscy wiemy, że wycieranie dłoni w bluzkę nie zawsze wchodzi w rachubę, a wilgotne ręce to niezbyt fajna sytuacja. Tak, więc suszarki do rąk mają swoich zwolenników i przeciwników, ale rzeczywistość jest taka, że każdy z tego typu suszarek chociaż raz w życiu skorzystał. Jedne są mniejsze, drugie większe.

Starsze modele trzeba uruchamiać guzikiem, a te nowe uruchamiają się same wystarczy, że przysuniemy do nich ręce. Część suszarek jest naprawdę wręcz bezgłośnie, ale są i takie, które potrafią narobić niezłego hałasu.

Może Cię też zainteresować: profesjonalne środki czystości

Zresztą w lokalach gastronomicznych czy galeriach handlowych bardzo często suszarki do rąk służą, jako suszarki koszul, czasem nawet i włosów. Jeżeli rozlaliśmy na bluzkę jakiś napój to idziemy do łazienki przeprać fragment bluzki i potem suszymy ją pod suszarką do rąk, tak samo robimy z plamą na spodniach zdarzyło się, że niektóre osoby postanowiły suszyć włosy pod tego typu suszarkami. Jak wiadomo potrzeba matką wynalazku, a w tym wypadku potrzeba matką znalezienia następnego zastosowania suszarki do rąk. Bez znaczenia czy suszymy ręce czy bluzkę, to powinniśmy pamiętać, żeby nie zepsuć suszarki. Wszyscy doskonale wiemy, że suszarki w toaletach publicznych nie są jednorazowego użytku, po nas inni również powinni móc korzystać z tych urządzeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-14 14:51:08
Tagi: dłonie, ręczniki papierowe, wykładziny podłogowe