Wachlarz akcesoriów dla psów jest na tyle duży, że każdy miłośnik zwierząt na pewno znajdzie interesujący go towar

Jak informuje nas powiedzenie, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I pomimo tego że media od czasu do czasu donoszą o groźnych incydentach z udziałem tych czworonogów, to w końcu w wielu przypadkach winę ponosi również i człowiek. Tak czy inaczej, pomimo pewnych i niedających się wykluczyć zdarzeń, wiele pań, nawet tych mieszkających w maleńkich lokalach, nie imaginuje sobie życia bez Reksa.

pies
Napisał: Javcon117*
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak dowodzą eksperci, już od początku nasz czworonożny kompan musi wiedzieć, kto w tandemie człowiek - pies rządzi. Sklepy zoologiczne proponują posiadaczom jamników sporo akcesoriów, które znacząco ułatwiają codzienne życie obu wymienionym stronom. Na początek trzeba byłoby rzec słowo o smyczach, lecz i obroża dla psa nie pozostaje bez znaczenia. Obydwa te sprzęty naprawdę się przydają, gdy nadchodzi pora na poranny spacer - link do oferty.Wybór tak smyczy, jak i obroży nie bywa kwestią przypadku. Największe znaczenie ma tutaj wielkość pupila. Ogromny wilczur potrzebuje innego wyposażenia niż mały jamnik - ten fakt pozostaje ewidentny. I tak, obroża dla psa może prezentować się podobnie jak kobiecy pasek do spodni, o ile tylko znajduje się na szyi np. yorka. Natomiast te groźne rasy czworonogów muszą posiadać wytrzymałe kolczatki.

Obroża https://sport-dog.pl/ dla psa nie jest artykułem, który służy naszemu Azorowi przez całe jego życie. Jeśli jest ona wyprodukowana ze skóry sztucznej, to razem z upływem dekad będzie się zużywać, jak wiele innych przyborów. Naprawdę ważne jest to, aby obroża nie stanowiła zagrożenia dla życia zwierzęcia. Z tego powodu wiele akcesoriów dla zwierząt posiada regulację, dzięki której posiadacze czworonogów mogą dopasować dany model do wielkości pupila.

smycz dla psa
Napisał: lizasperling
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto przynajmniej raz miał swojego zwierzaka, doskonale wie o tym, że już małe szczeniaczki należy uczyć dobrych manier. Nie zawsze jest to nieskomplikowane działanie, ale podjęte wysiłki zaowocują na przyszłość. Niektórzy posiadacze piesków skarżą się na to, że ich czworonożny podopieczny w trakcie spacerów po osiedlowym skwerze co rusz atakuje inne zwierzęta. W takiej sytuacji nawet najdroższe akcesoria nie zdadzą egzaminu, a wizyta u tzw. psiego psychologa z pewnością okaże się obligatoryjna, a oczekiwane efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-23 15:31:12
Tagi: zwierzęta, akcesoria, pasek, Smycz, Sklepy zoologiczne

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo