March 2016 archive

W jaki sposób pozbyć się kreta z podwórka

kopiec kreta na trawniku
Napisał: Dulup
Na podstawie: https://www.flickr.com
Kret, który zamieszkał w naszym ogrodzie może w ciągu jednego dnia go zniszczyć. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się pozbyć się go ze swojego terenu. W jaki sposób to uczynić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-31 15:26:36
Tagi: ogród, trawnik, rośliny, tworzywo

W jaki sposób dostosować odpowiednią dietę odchudzającą?

dieta
Napisał: Moyan Brenn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mnogość osób, jakie pragną zgubić kilka zbytecznych kilogramów użytkuje przeróżne ćwiczenia lub też diety. Najlepsze wyniki naturalnie odniesie się łącząc ćwiczenia z dietą, w takim przypadku efekty są lepsze, oraz także o wiele szybciej widoczne. Aczkolwiek zarówno ćwiczenia jak także dieta muszą być poprawnie dostosowane. Wypada pamiętać, że nie zawsze to, co jest dobre dla jednego człowieka będzie tak samo właściwe dla drugiej osoby. Dieta oraz ćwiczenia powinny być zestawiane poszczególnie, z uwzględnieniem zdrowia danej osoby czy też jej organizmu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-31 13:57:35
Tagi: informacje, ćwiczenia, osłabienie

Samodzielna tresura psa

obroża, pies
Napisał: Petr Kadlec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mawia się, że szczęśliwy to pies, to pies dobrze wychowany. I należy się zgodzić z tym stwierdzeniem, gdyż bez stanowczo wytyczonych granic, do jakich może się posunąć, pies czuje się nieswój. Nie sądźmy, że nic się nie stanie jeśli od czasu do czasu przymkniemy oko na zasady i pozwolimy mu spać na jednym łóżku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-24 14:07:39
Tagi: pies, Czworonogi

Już w tym momencie przekształć swoje nawyki żywieniowe, ekologiczna i zdrowa żywność jest teraz modna!

Pyszne jedzenie
Napisał: Jaap Joris
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz więcej osób troszczy się o swoje zdrowie. Jest to wywołane przede wszystkim - szybszym tempem życia ,a także stresem, który zamęcza nas każdego dnia. Dlatego też już teraz winniśmy odmienić własne nawyki żywieniowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-23 11:07:41
Tagi: stres, gwarancja, posiłek, spiżarnia

Jakie sposoby są najbardziej właściwe na lepsze zdrowie? Co używać, żeby nasze zdrowie faktycznie się poprawiło?

zdrowie
Napisał: Leo-setä
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas chce być jak najbardziej zdrowy i to niezależnie od tego, ile ma lat. Znaczy to, iż staramy się wyszukać najlepsze sposoby, by sobie z tym dać radę, ażeby móc cieszyć się nieskazitelnym zdrowiem przez bardzo długi czas. Niekiedy jednakowoż przychodzą tego rodzaju chwile, że nasze sposoby nie są za dobre i wymagamy czegoś zdecydowanie innego, co pozwoli nam na normalne funkcjonowanie. Jakie są w takiej sytuacji sposoby? Wiadomo, zależy to od okoliczności, w jakich jesteśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-07 11:50:46
Tagi: zdrowie, krążenie, badanie

Chryzantemy w doniczkach: w jaki sposób je uprawiać, by móc cieszyć się niezwykłymi kwiatami?

kwiatek
Napisał: Gabriele Diwald
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chryzantemy należą do roślin, których pełnia kwitnienia przypada na koniec lata. Pomimo wyjątkowej urody nie są tak naprawdę modne w naszym kraju. Może z tego powodu, że kojarzone są przede wszystkim z kwiatami, które kupowane są na dzień Wszystkich Świętych, aby móc później przystroić nimi pomniki zmarłych. Obecnie trend ten zaczyna się pomalutku zmieniać. Doniczkowymi chryzantemami możemy spokojnie udekorować swoje balkony, tarasy czy inne miejsca, wedle uznania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-02 12:48:47
Tagi: rośliny, ogrodnicy, kwiatostan

Szkółka jeździecka, czyli czemu warto zwrócić uwagę na dobroczynne właściwości koni

jazda na koniu
Napisał: Paul VanDerWerf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzisiejsza medycyna z powodzeniem korzysta z metod oraz środków, które nie zostały wytworzone przez człowieka, ale są naturalnymi właściwościami niektórych roślin, a także korzystają z określonych zachowań zwierzęcych oraz ich charakteru, który na przykład bywa zbawienny dla człowieka oraz jego nerwów. Od stuleci znane są cechy konkretnych roślin, mających na przykład działanie uspokajające, odkażające rany lub też profilaktyczne. Obecnie w wielu sklepach, nawet w aptekach, można nabyć różnego rodzaju mieszanki, których charakterystyka oraz działanie oparte jest na składnikach będących ziołami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-01 15:02:47
Tagi: nerwy, wakacje w siodle, turnusy

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo