April 2016 archive

Jak dobrze można rozwiązać problem wytwarzanych w domach ścieków, zalety instalacji zbiorników na wodę.

dom
Napisał: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com
Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości podłączenia kanalizacji w swojej firmie czy domu, to musi pomyśleć o innej metodzie pozbywania się ścieków. Do niedawna jeszcze wiele osób zupełnie nie przejmowało się tym, tak zwyczajnie spuszczając je do pobliskiego rowu albo rzeki. Lecz na szczęście aktualne przepisy nie będą na coś takiego pozwalać, ponieważ może to doprowadzić do bardzo dużego zanieczyszczenia środowiska.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 16:17:09
Tagi: woda, szambo, ścieki, biologiczne

Polskie sadownictwo o wiele bardziej doceniane na obszarze Unii Europejskiej.

owoc
Napisał: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polska jest doceniana na terytorium UE w wielu dziedzinach. Jest to rezultat tego, iż rodacy świetnie orientują się, w jaki sposób mogliby zarządzać poszczególnymi zasobami, aby wykazać się z jak najlepszej strony. W związku z tym, o ile tylko ktokolwiek chce promować swoją firmę to musi skontrolować, jakie będą dyrektywy Unii Europejskiej odnośnie wywozu towarów w określonej branży.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 11:28:10
Tagi: ekologia, UE, handel, polskie

Już w tej chwili przekonaj się, co może okazać się potrzebne w Twoim ogródku!

ogród
Napisał: *Light Painting*
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przed momentem skończyłeś renowacje swojego domu jednorodzinnego? Jeżeli tak, to teraz powinieneś się zająć kupnem urządzeń, jakie uproszczą Ci funkcjonowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:17:40
Tagi: ogród, trawa, trawnik

Dlaczego trzeba inwestować swoje pieniądze w atrakcyjne rozwiązania takie jak kosiarki do trawy?

kosiarki
Napisał: Gardena
Na podstawie: Gardena
We współczesnych czasach wskutek wielu rozmaitych determinant możemy zaobserwować, że mamy dostęp do rosnącej liczby bardziej różnorodnych produktów. Jest to niewątpliwie zjawisko pozytywne, choć z drugiej strony nierzadko powstaje w gronie przyszłych użytkowników sprzeczność w kwestii tego, co dobrze by było kupić w pierwszej kolejności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:15:28
Tagi: kosiarki, kurtki, sklepy, ładowarki

Piękny, wiosenny ogród? Dowiedz się, jakiej pielęgnacji potrzebuje

kwiaty w ogrodzie
Napisał: Rob Bertholf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiosną wszyscy budzimy się do życia – mamy więcej sił oraz żarliwości do podejmowania nowych czynności, chętnie spędzamy czas na dworze oraz czujemy się szczęśliwsi. Również ogrody zaczynają rozkwitać, zarazem wymagając zabiegów pielęgnacyjnych, aby wspaniale się prezentować oraz cieszyć nasze oczy w czasie wiosennych, a potem letnich przechadzek. Co wobec tego powinniśmy zrobić, by nasz przydomowy ogródek był ogrodem z marzeń?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-01 13:07:35
Tagi: sadzonki, róża, kwiaty jednoroczne

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo