June 2016 archive

Dietetyczny catering - coraz bardziej lubiane rozwiązanie dla przyjęć firmowych

catering-dietetyczny-łódź-obrazek
Napisał: Moyan Brenn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdrowy styl funkcjonowania i właściwe żywienie się to elementy nieodłączne z współczesną modą i znacząco wpływające na funkcjonowanie ludzi. Coraz więcej osób decyduje się na zmianę dotychczasowego trybu funkcjonowania na lepszy i bardziej aktywny. Nie sposób ukryć, że ma to wyjątkowo duże znaczenie dla naszego zdrowia i każda aktywność fizyczna dobrze wpływa na nasze nastawienie. Co jednakże, gdy uczestniczymy w imprezach biznesowych czy też nawet organizujemy przyjęcia dla znajomych, na jakich na ogół dominują niezdrowe przekąski i dużo alkoholu?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 11:52:45
Tagi: impreza, firma, zdrowe przekąski

Karmy dla psów i kotów - gwarancja ważnych witamin, dających pupilkom zdrowie i doskonałe samopoczucie

karma
Napisał: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda osoba posiadająca kota lub psa zdecydowanie ma na uwadze, jak ogromną rolę pełni prawidłowe wyżywienie zwierząt, co gwarantuje im zdrowie jak również energię. Musimy pamiętać, że to właśnie na opiekunach spoczywa największa odpowiedzialność za czworonogi, a w związku z tym wypada zatroszczyć się o to, aby wybierać takie karmy dla psów i kotów, które spełniają wszystkie potrzeby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-22 09:30:47
Tagi: Menu, zwierzęta, Energia, posiłki, jadłospis, składniki odżywcze

Ciepło z gruntu, powietrza oraz wód - w jaki sposób to pozyskać

pompa ciepła
Napisał: NATEO
Na podstawie: NATEO
Artykuł tenże ma za zadanie objaśnić, czym istotnie jest pompa ciepła, gdzie dobrze jest ją zastosować, oraz w jakich sytuacjach opłaca się jej montaż jak też używanie. Te przyrządy grzewcze zyskują ostatnio na popularności głównie dzięki obniżeniu ich cen, ale również przez wzrost cen paliw do ogrzewania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 10:45:48
Tagi: woda, montaż, ciepło

Chcesz przeprowadzić instalację sieci kanalizacyjnej? Nie zapomnij o odpowiednich produktach, zastosuj trójnik żeliwny

hydraulika
Montaże związane z projektowaniem sieci wodnej i kanalizacyjnej są niezwykle skomplikowane oraz wymagające. Wymagają one zastosowania materiałów najlepszej wytrzymałości, ponieważ środowisko, w jakim będą się one znajdować, jest naprawdę trudne. Instalacja kanalizacyjna czy wodna jest złożona z wielu kilometrów rurek, jak również odpowiednich łączników, które pozwalają połączyć wybrane fragmenty rurociągu oraz odprowadzać je do kolejnych mieszkań, pomieszczeń bądź miejsc, gdzie mają zastosowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 10:02:48
Tagi: żeliwo, umywalka

Urządzanie ogrodu Dobre wiadomości

piękne otoczaki w ogrodzie
Napisał: Navin75
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogród jest miejscem, które służy odpoczynkowi i relaksowi na łonie natury. Powinien stanowić oazę spokoju dla jego właścicieli. W zależności od gustu i ilości wolnych chwil ogrody będą wyglądać w różny sposób. Dawniej przydomowy ogródek wykorzystywany był przede wszystkim do sadzenia warzyw i owoców, by nie trzeba było ich kupować. Jeżeli teren był wystarczająco duży, odgradzało się miejsce na sad, gdzie umieszczano drzewa owocowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-09 14:48:57
Tagi: drzewa, rośliny, ogrody, zwierzęta, czas, ludzie, drogi, dzień, liczba, oczka

Jak odpowiednio firmy realizować mogą racjonalną i zgodną z przepisami gospodarkę odpadami przemysłowymi.

oczyszczalnia ścieków
Napisał: NATT-at-NKM
Na podstawie: http://www.flickr.com
W przypadku niewielkich firm zajmujących się usługami czy produkcją niezwykle istotne są sprawy związane z odpowiednią gospodarką odpadami. W ostatnim czasie coraz większy nacisk kładziony jest właśnie na te sprawy, nie tylko poprzez wprowadzenie coraz to bardziej restrykcyjnych regulacji prawnych, ale także z powodu zwiększającej się świadomości biznesu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 09:52:49
Tagi: oczyszczanie, odpady, Zbiorniki, oczyszczalnie, odprowadzanie ścieków

Jakie są plusy zdrowej żywności, jak dużo da się zyskać na tym, że że się prawidłowo odżywia

Zdrowa żywność
Na podstawie: ekoj.pl
Nowoczesne życie to najczęściej pośpiech, degradacja środowiska oraz wszechobecny stres. To wszystko sprawia, że ciało nie otrzymuje zazwyczaj wszystkich niezbędnych mu do poprawnego działania składników odżywczych, zaś te które otrzymuje nie wypełniają dobowego zapotrzebowania albo nie mogą być całkowicie przyswojone.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-07 10:03:51
Tagi: dieta, otyłość, zakupy

Jak funkcjonalnie obronić posiadane drewno przed pasożytami?

drewno
Napisał: Maciek Krol
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spora część z nas dobrze wie, że drewno jest jednym z surowców, który w naszym życiu znajduje niebywale rozległe zastosowanie. Jest ono przez nas wykorzystywane zarówno, jako towar do budowy domu, ale i też jako główny surowiec na bazie, jakiego powstają meble. Jednym słowem jest niebywale popularne i jednocześnie mocne tworzywo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-07 10:01:51
Tagi: drewno, drzewo, pasożyt

Dzień Ziemi - już dzisiaj zabukuj czas tak, aby wziąć udział w odświętnych wydarzeniach

planeta Ziemia
Napisał: Paul VanDerWerf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważka jest ochrona środowiska przyrodniczego. Każdy z nas pragnąłby mieszkać w świecie, gdzie nie ma odpadów, petów, a roślinność zachwyca nasze oczy każdego dnia. Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, jednakże musimy zdać sobie sprawę z tego, że to my musimy się do tego w znaczącym stopniu przysporzyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-02 14:02:52
Tagi: oczy, pieniądze, temat

Nie zapominaj o tym, iż ochrona środowiska musi być ważka nie tylko dla Ciebie, ale też dla członków Twojej rodziny

ekologia
Napisał: Nicolas Raymond
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas wie o tym, jak ważka jest ochrona środowiska, w którym trwamy. Szereg różnorodnych przeistoczeń spowodował, iż musimy mieszkać w dużo gorszych warunkach, niż nasi poprzednicy. Dlatego dobrze jest pomyśleć już dzisiaj co zrobić, żeby zapobiec degradacji otoczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-02 13:56:53
Tagi: rzeczy, Urodziny, poprzednicy

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo