Czego do odpowiedniego rozwoju potrzebują gołębie i w jaki sposób niedobory witamin, minerałów i aminokwasów na nie oddziałują?

Mogłoby się wydawać, że komplet witamin, mikroelementów, różnego typu ziół oraz mieszanek odżywczych potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania tylko ludziom. Niestety nic bardziej mylnego, cały pakiet, a może zdecydowanie większy potrzebny jest gołębiom.
niebo dla gołębi
Napisał: Arnaud Abadie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Produkty dla gołębi pocztowych powinny być wyprodukowane z surowców najwyższej jakości, by mogły osiągać fenomenalne wyniki lotów. Gama niezbędnych produktów oddziałuje w sposób leczniczy, wspierający i zapobiegawczy. Doskonałym przykładem mieszanki jest clearify. Czytaj cały artykuł: Clearify. Należy pamiętać, iż od samopoczucia wszystko się rozpoczyna, to najważniejsza sprawa dla każdej istoty. Zdrowie to doskonały początek dla realizacji każdego pragnienia, osiągnięcia każdego punktu. Produkty dla gołębi pocztowych dbają o wiele aspektów, m.in. chronią je przed negatywnym wpływem wszelkiego typu robaków, pasożytów czy grzybów na organizm, co przekłada się na nieprzeciętne efekty w wynikach z lotów. W tych produktach znajdziemy również mieszanki z ziół odpowiedzialne za właściwe funkcjonowanie układu oddechowego, energii, koncentracji oraz ogólnego zdrowia. Na rynku do kupienia są również preparaty odpowiedzialne za wzmacnianie piór, wspomaganie gojenia się ran czy wspieranie pierzenia. W tego typu mieszankach są się duże ilości naturalnych witamin i minerałów. Witamina E odpowiada za rozrodczość, a krzem za procesy regeneracyjne. Mieszanki zawierające w swoim składzie zioła, proteiny, witaminy, aminokwasy oraz probiotyki pomagają odbudować energię po lotach oraz zapełnić rezerwy energii przed wylotami. Olej oregano odpowiada za odpowiednie wydzielanie śliny, a także zwiększa apetyt, wzmacnia żołądek, wspomaga trawienie i dobre przyswajanie pokarmów. Oczywiście są także mieszanki odpowiadające za uspokajanie, wspieranie prawidłowego rozwoju, skupienie oraz wspomaganie przemiany materii i rozrodu. Clearify to produkt kompleksowy, który warto kupić, jeżeli zależy nam na świetnych lotach gołębi i ich zdrowiu - . Koniecznie sprawdź tą idealną ofertę.


Reasumując gołębie to mądre ptaki, które doskonale sprawdzają się w trasie i zawsze znajdują drogę do domu, dlatego również trzeba dbać o ich właściwe funkcjonowanie na każdej przestrzeni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-29 11:18:32
Tagi: pokarm, ptak, efekt, kupić, rasa

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo