October 2016 archive

Elektryczna obroża dla psa metodą całkowicie bezpieczną.

elektryczna obroża dla psa
Napisał: Martin Thomas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tresowanie psiaków, ucieczki czy ciągłe szczekanie czworonoga to problemy, z którymi ich opiekunowie zmagają się na każdym kroku. Mówi się, iż czworonogi mają umysł dziecka dwuletniego, co może utrudniać ich tresurę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-31 09:13:13
Tagi: tresura, problem, psów, zwierzę

Efektowne sposoby na odchudzanie w czasie aktywnych wczasów

turnusy odchudzające
Napisał: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tysiące osób w naszym kraju obecnie walczy z problemami nadwagi. Wszystko ma związek z wieloma chorobami i nieokiełznanym jedzeniem fast-foodów. Osoby o słabej odporności mentalnej popadają w anoreksję, co z kolei jest bardzo problematycznym efektem i ciężko je wyleczyć. Duży odsetekosób jednak jest w stanie zakończyć szkodzącą zdrowiu kurację w idealnym czasie. Często jednak trudno jest w pojedynkę poradzić sobie z otyłością, a różne diety są nieskuteczne i – dodatkowo – pochłaniają jedynie czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-26 11:10:31
Tagi: ludzie, ciśnienie, lokal

Zadajemy sobie pytanie - jakim sposobem być eko i w jakim celu

ekologia
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Wyraz ekologia na stałe już się wpisał do codziennego słownika. Ochrona przyrody oraz racjonalne wykorzystanie jej zasobów, to problemy, które stały się sprawą całej ludzkości. Jeśli sądzimy, iż nasza postawa oraz działania nie mają znacznego wpływu stan środowiska , to nic bardziej mylnego. Ażeby nie natężać niekorzystnych zmian w naturze, dobrze jest zacząć od siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-25 11:52:32
Tagi: woda, środowisko, ochrona

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo