W sytuacji gdy mamy ochotę na coś słodkiego, możemy sięgnąć zarówno po słodycze

Jak i po dużo zdrowszy i nierzadko smaczniejszy wariant, jakim są owoce, które są bardzo zdrowe
W ciągu dnia mogą wystąpić sytuacje stresowe, na które wielu z nas reaguje koniecznością podjadania różnych smakołyków Zwykle są to najróżniejszego rodzaju słodycze, jakie w nadmiarze mogą nie być najlepszym wyjściem.Jednak oczywiście wszystko może być dobre, jeżeli będziemy używać tego w odpowiednich ilościach. Między posiłkami można rzecz jasna podjadać wafelki czy rodzynki sułtańskie, ale warto robić to z umiarem. Można również próbować nowe smaki czy produkty będące zamiennikami takie jak przykładowo stewia w płynie zamiast standardowego cukru kryształowego.
cukier
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stewia to roślina, którą można spożywać w postaci wysuszonych albo świeżych liści, ale na ogół występuje w formie proszku bądź tabletek. Warto wypróbować produkt dodając go czy to do herbaty, czy do ciasta bądź żuć liście stewi.

Często mamy po prostu
chęć na coś słodkiego i ciężko oprzeć się pokusie, by rzeczywiście nie sięgnąć po batonika czy cukierka.

Uważasz, że ten materiał jest warty zainteresowania? Jeżeli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta (http://www.hydro-gaz.pl/blog/), gdyż odnosi się do podobnej tematyki.

Z drugiej strony nie ma w tym nic złego, jeśli będziemy zajadać się z umiarem. Warto także szukać zamienników w stosunku do słodyczy. Świetną alternatywą są rzecz jasna owoce. Wiele z nich jest naturalnie słodkich, dlatego możemy spożywać je w większych ilościach.Są równocześnie bardzo zdrowe. Dieta opierająca się na owocach jest z pewnością lepszym wariantem niż zajadanie się ciągle słodkościami.

Zobacz inne pokrewne niezwykle cenne źródło informacji na opisywany problem - kliknij tu oraz przeczytaj więcej w serwisie diagnostyka maszyn elektrycznych.

Wystarczy właściwie przyzwyczaić organizm i wprowadzić nawyk spożywania owoców na przykład na śniadanie. Tego typu „przekąsek” nigdy nie za wiele i dotyczy to zarazem dzieci, jak i dorosłych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-24 02:15:35
Tagi: Diety, posiłki, słodycze