January 2017 archive

Kwiaty i rośliny w każdym mieszkaniu

białe donice
Napisał: UC Davis Gateways Project
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kwiaty i roślinki w domu to obowiązkowa ozdoba, dzięki której każde pomieszczenie staje się o wiele bardziej milsze i sprawia, iż każdy chce w nim spędzać czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 15:26:47
Tagi: Mięta, wiaty, warto

Każdego dnia ludzie produkują miliony kilogramów różnych odpadów.

Dużą część z nich można by było bez większych problemów przerobić powtórnie, ale podstawą tego powinien być ich odpowiedni odbiór i przetworzenie. W Polsce jeszcze niedawno nie przykładano większej uwagi do kwestii segregacji odpadów, jednak ostatnie lata to duże zmiany w tej kwestii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-04 02:12:54
Tagi: śmieci, segregacja śmieci, kontener na śmieci

Ekologiczne wykorzystanie wody deszczowej w domu

Jesienna słota sprzyja zastanawianiu się nad tym co wokół nas. Osobiście lubię jesień. Można sobie wtedy bez pośpiechu usiąść i popatrzeć na deszcz. Niekiedy wpadam na ciekawy pomysł. Mam mały ogródek i patrząc na niego myślałem jak dużo wody się trwoni. Pewnego dnia zacząłem zastanawiać się jak mógłbym temu zapobiec, tym bardziej iż posiadam malutkie dzieci, i chciałbym aby żyły w możliwie ekologicznym środowisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-04 02:12:54
Tagi: dom, instalacja, deszczówka

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo