January 2017 archive

Kwiaty i rośliny w każdym mieszkaniu

białe donice
Napisał: UC Davis Gateways Project
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kwiatki oraz rośliny w domu są obowiązkową ozdobą, dzięki której każde pomieszczenie staje się o wiele bardziej milsze i sprawia, iż każdy chce w nim przebywać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 15:26:47
Tagi: Mięta, wiaty, warto

Każdego dnia ludzie produkują miliony kilogramów różnych odpadów.

Wiele z nich dałoby się bez większych problemów przerobić powtórnie, lecz podstawą tego powinien być ich odpowiedni odbiór i przetworzenie. W Polsce jeszcze niedawno nie przykładano zbytniej uwagi do kwestii segregacji odpadów, jednak ostatni czas to sporo zmian w tej kwestii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-04 02:12:54
Tagi: śmieci, segregacja śmieci, kontener na śmieci

Ekologiczne wykorzystanie wody deszczowej w domu

Jesienna słota służy zastanawianiu się nad tym co nas otacza. Osobiście lubię jesień. Warto sobie wtenczas bez pośpiechu przycupnąć i spojrzeć na deszcz. Czasem wpadam na ciekawe pomysły. Mam mały ogródeczek i patrząc w jego stronę myślałem jak wiele wody się marnuje. Pewnego razu począłem zastanawiać się jak można by temu zapobiec, zwłaszcza iż posiadam małe dzieci, i pożądałbym aby żyły w czystym środowisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-04 02:12:54
Tagi: dom, instalacja, deszczówka

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo