Twój pies wiele dla Ciebie znaczy

Kochasz go niemalże jak członka rodziny i dałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Bardzo lubi ganiać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to zapewnić, ale obawiasz się, że następny raz pogna za zwierzyną.
Kiedyś już tak zrobił i bałeś się , iż go nie odnajdziesz. Tamtym razem się udało, ale w teraźniejszym czasie masz duże obawy, by mu na to pozwalać. Szkoda Ci go, gdyż wiesz, jak to uwielbia, ale strach o niego zwycięża w tej chwili. Znajdzie się rozwiązanie, aby osiągnąć kompromis w tej sprawie. Czy zdajesz sobie sprawę, że bywają odpowiednie elektroniczne obroże, które ogromnie ułatwiają takie spacery? Należałoby jednakże od razu zaznaczyć, iż nie jest to powszechna obroża - zweryfikuj te opinie -, a szczerzej powiedziawszy pomoc treningowa, która ma na celu nauczyć Twojego psa reagować na polecenia. W jaki sposób? To łatwe. Takie elektroniczne obroże wysyłają do goniącego przed siebie psa sygnały, którymi są wibracje, dźwięk lub również Impuls elektrostatyczny. Naturalnie pies powinien być wcześniej nauczony, co konkretny sygnał dla niego ma oznaczać, bo jak zaznaczyliśmy wcześniej elektroniczne obroże okazują się pomocą treningową. Wskazane jest jednak zaznaczyć, że bardzo wielu posiadaczy psów niesłychanie je chwali. Dają bardzo dobre rezultaty, a każdy jeden Spacer po lesie nie okazuje się stresującym zajęciem.


broń palna
Napisał: Hill’s


Kup dla własnego psa taką obrożę.
Momentalnie zauważysz, jak szybko nauczy się reagować na przesyłane przez Ciebie komendy, a Ty zyskasz gwarancję, że Twój pupil nigdy Ci nie ucieknie goniąc za zwierzyną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:01:27
Tagi: trening, Impuls, Spacer, właściciel, psów

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo