Nie każdy program do rozliczania zeznań podatkowych pozwala na samodzielne wpisanie numeru KRS instytucji charytatywnej

Używanie darmowych aplikacji do rozliczania zeznań podatkowych bez wątpienia pomaga szybko oraz bez problemów wypełnić druki. Jednak nadzwyczaj często takie aplikacje posiadają już wstępnie wpisany numer KRS organizacji charytatywnej, którego nie możemy zamienić.


Jeśli interesuje nas przekazanie podatku KRS wybranej organizacji jest numerem, który bezwzględnie musimy umieścić w zeznaniu, by pieniądze dotarły do celu.


Żeby znaleźć organizację, której chcemy dopomóc, trzeba zajrzeć do sieci. Starczy włączyć wyszukiwarkę oraz wstukać właściwe hasło, a z pewnością dostaniemy bardzo wiele przydatnych rezultatów. Miejmy w pamięci jednakże, iż jeżeli zamierzamy rozliczać pIT 2017 program, który nam pomoże, zwłaszcza jeśli jest darmowy, może posiadać już wcześniej wpisany numer KRS, którego (rozwinięcie tematu> dodatkowe informacje) nie zmienimy - sprawdź.
informacje
Napisał: Anas Qtiesh
Na podstawie: http://www.flickr.com


Oczywiście darmowy program z wpisanym numerem KRS danej fundacji nie jest czymś negatywnym. W końcu tak czy inaczej komuś pomagamy. Czasami jednakże wolimy samemu znaleźć instytucję, którą wesprzemy. W takim przypadku uzupełniając pit 2017 program, którego > sprawdź tu użyjemy, powinien dawać możliwość samodzielnego wstukania owego numeru. Naturalnie, jeśli będziemy składać Zeznanie na stronie Ministerstwa Finansów, z łatwością sami dokonamy wyboru fundacji. Jeśli zatem ciekawi nas przekazanie podatku KRS wybranej fundacji odnajdziemy w sieci albo będzie on przypisany na stałe w wielu bezpłatnych Aplikacjach - - > przekazanie podatku KRS.


Jeśli pragniemy wstukać KRS sami, to na spokojnie sprawdźmy numer kilka razy, by nie popełnić błędu, ponieważ drobna literówka sprawi, iż fundacja nie dostanie pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 16:06:33
Tagi: sieci, Aplikacja, IT, problem, Zeznanie

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo