Co to jest przedszkole dla piesków?

W okresie szczenięctwa psy chłoną wiedzę jak gąbka, zaś to czego się w tym okresie przyuczą zostanie w nich na całe ich życie.


Odpowiednio socjalizowane a także prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego jak też ułożonego dorosłego pieska, jaki z ogromną radością będzie nam towarzyszył we wszystkich obszarach codziennego życia .
border colie
Napisał: lubasi
Na podstawie: http://www.flickr.com


Psie przedszkole Warszawa jest to kapitalny poligon doświadczalny. Przedszkola takie zapraszają szczeniaki wszelkich ras, jak również kundelki w wieku od mniej więcej 2,5 do 6 miesiąca. Szkolenie zwykle rozłożone jest na 6 lekcji. Jest to szkolenie dla szczeniąt wszystkich ras.


Impuls
Napisał: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pierwsze spotkanie ma najczęściej teoretyczny charakter i odbywa się bez uczestnictwa piesków. Podczas tego spotkania omawiane będą wszelakie teoretyczne zagadnienia tyczące się tak zwanego szkolenia pozytywnego oraz pracy z klikerem. Każdy z uczestników otrzymuje kliker i dostęp do materiałów szkoleniowych pod postacią filmu instruktażowego a także skryptu. Posiadacze mogą również zadawać pytania odnośnie zachowania piesków i kształtowania relacji z czworonogiem. Wszystko po to, ażeby na kolejnych spotkaniach koncentrować się na pracy z psami i nie trwonić czasu na gadanie. W przedszkolu dla czworonogów szczeniaczki uczą się „dobrych manier” w stosunku do pozostałych psów, jak też do ludzi. Takowe zajęcia dodają młodym czworonogom pewności siebie, dzięki czemu nie stają się lękliwe oraz buńczuczne.
Z tej przyczyny ważnym celem szkolenia psiaczka będzie oswojenie z przedmiotami, zapachami a także dźwiękami, których może bać się w dorosłości. Na późniejszych zajęciach następuje też nauka podstawowych komend i spacerowania na swobodnej smyczy, a do tego przyzwyczajanie psa do rozmaitego typu zabiegów pielęgnacyjnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:36
Tagi: właściciel, towar, lęg, psiaka

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo