Szczęśliwy kot to najedzony kot

„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To tylko słowa wierszyka dla dzieci, ale jakże prawdziwe. Wszak koty to nie lada łakomczuchy, szczególnie małe kotki...
słodki kot
Napisał: Tom Page
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zatem warto pamiętać, iż porcja dobrej karmy dedykowanej dla kociąt uszczęśliwi naszego pupila na długi czas. Oczywiście mowa o produktach z wyższej półki, których zadanie jest dostarczanie kotu kompletny zestaw witamin i minerałów, na skutek których będzie mógł pochwalić się zdrową sierścią i dobrą kondycją. Prawidłowo zbilansowane pokarmy dla kotów w naturalny sposób umożliwiają swoim – wyposażonym w witaminy - składem, dostarczyć prawidłowo skomponowaną dietę naszemu kotu. Zaś minimalna dawka wody w suchych karmach umożliwia dłużej zachować ich świeżość. Przechowywana w odpowiednich warunkach długo zatrzyma walory odżywcze. Z uwagi na tę okoliczność kocią karmę możemy zamówić drogą internetowa. Łatwo, w krótkim czasie i w wygodnym fotelu będziemy mogli spokojnie przejrzeć ofertę sklepu.Karma, obroże, żwirek dla kota, posłania – można dokonywać wyborów, zastanawiać się nad kolorami czy fasonami (zobacz top10 produktów). W dodatku, niepotrzebne będzie wnoszenie sprawunków do domu, gdyż poczta czy też kurier dostarczy nam zakupy pod same drzwi.

W sklepach zoologicznych, tych na naszych ulicach i tych w internecie, dostępne są karmy z przeznaczeniem dla kociąt, kotów dorosłych, kastratów a nawet tych z dodatkowymi kilogramami. Tak, koty także walczą z kilogramami i także pod czujnym okiem specjalisty, w tym przypadku. Ale jak takiego osobnika dostarczyć do gabinetu? Najsprawniej poradzi sobie z tym dylematem torba do przenoszenia kota. Jest to ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto nie planuje częstych i długich wyjazdów ze swoim pupilem, a wyjście z domu najczęściej ogranicza się do wcześniej nadmienionej, krótkiej drogi do gabinetu. Torba ma same plusy: ważne, jest funkcjonalna i wygodna w przechowywaniu - można ją łatwo złożyć i przetrzymać w szafie, bez przymusu wygospodarowywania odpowiedniego miejsca. Oprócz tego zwykle posiada praktyczny pasek do zawieszenia na ramieniu – wygląda jak duża torebka. W razie zabrudzeń torbę naturalnie możemy wyprać.

17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota, więc może warto już teraz przejrzeć ofertę sklepów w sieci i pokusić się o odpowiedni prezent dla naszego zwierzaka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:36

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo