Warianty reklamy zewnętrznej

Zewnętrzna reklama mieniona jest z języka angielskiego outdoorową bądź uliczną reklamą.


Outdoor oznacza reklamę, jaka eksponowana jest na zewnątrz na planowo do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zainstalowanych na przystankowych wiatach albo kioskach, tablicach elektronicznych ewentualnie telebimach.
Druk
Napisał: Peter Kofler
Na podstawie: http://www.flickr.com


Reklamy outdoorowe przynależą do technik marketingu niestandardowego czy też marketingu partyzanckiego. Przykładem takowej reklamy może być opakowanie budynku albo reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem trójwymiarowych form.


Typy reklam outdoorowych: billboardy Wrocław to popularne wielkoformatowe tablice określone do prezentacji plakatów reklamowych.

Czy masz ochotę zbadać temat poruszony w tym tekście? Jeśli się z tym zgadzasz, to czytaj pod adresem (https://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/katowice/park-inn-by-radisson-katowice.html) następne ciekawe treści.

W większości wypadków umieszczane są przy drogach poza obszarami zabudowanymi. Billboard nierzadko jest podświetlony dla zapewnienia właściwej widoczności plakatu w nocy. Citylight – to panel reklamowy o wymiarach 1,20 × 1,80 m. Reklamowy plakat zawieszany jest za szybą jak też podświetlany. Citylight instalowane bywają na wiatach przystankowych, latarniach czy też jest wolnostojącą reklamą. Reklama pneumatyczna – to dmuchana reklama, posiada mobilny pneumatyczny nośnik reklamy zewnętrznej. Jest szybka w instalacji jak też łatwa w przewozie, a oprócz tego efektownie się prezentuje. Stosowana jest na imprezach plenerowych. Reklama wielkoformatowa – tego rodzaju reklamy mają nawierzchnię powyżej 100 m². Z reguły są instalowane na murach budynków albo na rusztowaniu w trakcie remontu budynku.
Wielkoformatowe reklamy zrealizowane są z siatki winylowej backlight, która przepuszcza światło albo z pełnego winylu frontlight, który nie przepuszcza światła. Wielkoformatowa reklama może też mieć formę wolnostojącej reklamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:33:29
Tagi: Wrocław, język, plakat, reguły, rodzaj

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo