Pastuch dla psa - a więc, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawego wszystkiego pieseczka

czym dokładnie bywa pastuch dla psa? Jaki ta rzecz ma związek z napomkniętym w temacie "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania owego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego felietonu!
sposób
Napisał: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na zaczynające pytanie we wstępie, daliśmy już odpowiedź w jej następnej cząstki. Pastuch dla psa to w obecnych czasach żadna inna rzecz jak obróżka, którą przezywamy właśnie "niewidzialnym ogrodzeniem".

Zaintrygował Cię nasz wpis? Szalenie nam przyjemnie. Po ekstra informacje (https://animalab.pl/) przejdź do kolejnego linku - tam opracowaliśmy rzetelne wątki.

Wspomniany pastuch dla psa (odwieź www), działa na dwóch zasadach "ostrzegawczej" i "korekcyjnej". Ostrzegawcza ma za zadanko zaalarmować psa, iż do danego lokalizacji nie ma wstępu, lub po prostu ma się do niego nie przybliżać - ma możliwość to być dla przykładu granica nasze własnej posesji, czy nasz własny ogródek, albo być może nawet i nasz własny basen. Etap ostrzegawczy działa na prostej zasadzie sygnału dźwiękowego, który ma zaalarmować pieska, jakby to była słowna komenda "Nie Wolno". Zaś jeśli chodzi o następny etap, a więc korekcyjny, z tym etapem już sprawa wygląda inaczej. Jeżeli dźwięk etapu ostrzegawczego nie zadziała dołącza do niego tak zwany "impuls korekcyjny", który z pewnością już zastopuje twojego psa. Kiedy wróci do dobrze znanej "bezpiecznej strefy", czyli tej w której może przebywać nie posiadając problemu, urządzenie wraca, do stanu tak nazywanej "gotowości", by mieć możliwość zadziałać znowu, gdyby piesek rozpoczął podchodzić do ustanowionej przez nasze osoby "strefy nie wchodzenia".
Powstało parę przedsiębiorstw, które to produkują owe pastuchy dla psa, dlatego w dobry sposób się rozejrzyj nim jakiegoś zakupisz, ponieważ kupując bubel zrobisz pieskowi krzywdę!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:09
Tagi: pies, Ogrodzenie, zakup, osób, dla psa

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo