Pastuch elektryczny dla pieska - czyli, w jaki sposób "uzbroić" nowo zakupiony domek przed "atakami" naszego własnego pieska

Zakupiłeś dopiero co wielki dom z ogromną działką? Już od jakiegoś okresu sadzisz wewnątrz własnym ogródku kwiaty, drzewka a także krzaczki, z których wiesz, iż wyrosną przepyszne owoce? To wspaniale! Jednakże powiedz szczerze - czy jakiejś rzecz w tym obrazku nie zabrakło? Pewnie teraz rozmyślasz nad tym, jakiej rzecz Tobie brak, ale my już wiemy - brakuje w tym miejscu wiernego i pięknego psa, który, kiedy usiądziesz wewnątrz ogrodowym fotelu, ciesząc się ze słońca, będzie przesiadywał, lub spał u twojego boku.
pupil
Napisał: seanmcgrath


Co jednakże zrobić, gdy właśnie kupiony lub adoptowany ze schroniska piesek nie będzie od razu takim aniołkiem, jak nam się imaginuje?


Więc stało się - kupiłeś albo adoptowałeś psa. Ów pies uwielbia siedzieć wewnątrz twoim ogrodzie, ganiać po nim i za każdym razem kiedy Cię ujrzy podbiegnie, aby się przywitać. To przepiękny obrazek, jednakże wiele person, adoptując szczeniaczka, albo pieska, który nie był od samego początku układany, nie wie, iż to jedynie część obrazku, którego kontynuacje stanowi rozkopana rabata z kwiatami, dziurki wewnątrz ziemi, podkopy pod spodem płotem i tak w dalszym ciągu. Co uczynić, by pies nie "atakował" naszym osobom wspomnianych lokalizacji, albo jeszcze bardziej źle aby nie wybiegł na ulicę, gdyby ktoś niechcący nie zatrzasnął furtki.
I tu, w tym miejscu wkracza do akcji pastuch elektryczny dla psa, który to jest pojedynczym z najmocniej skutecznych, chociaż i jednym z wzbudzających największa kontrowersję metodą uczenia pieska, gdzie mu Wolno, a w jakie to Nie wolno się wybierać. Jeżeli nie wiesz, jak takie coś działa, w sieci znajdziesz pełno filmików, które to przybliżą Ci jego działanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:08
Tagi: ko, miejsce, psa

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo