Różne sposoby żeby pożyczyć pieniądze w razie pilnej potrzeby, podstawowe zalety szybkich internetowych pożyczek.

Szukając sposobu na pożyczenie jakiś pieniędzy ma się parę możliwości. Najlepszym wyjściem będzie poproszenie o pomoc znajomych albo rodzinę, jednak nie każdy ma aż tak dużo szczęścia, że najbliższe osoby będą w stanie mu pomóc.


Kolejne wyjście to udanie się do któregoś z banków i tam spróbowanie załatwienia kredytu. Jeżeli ktoś nie będzie miał zepsutej historii w BIK i posiada wymaganą zdolność, to tego typu opcja będzie najkorzystniejsza, a także względnie tania. Jednak wypełniając wniosek w banku należy liczyć się z faktem, że się zostanie dokładnie sprawdzonym, a poza tym cała procedura trwać będzie nawet kilka dni. Plusem pożyczek bankowych jest możliwość porozkładania ich na większy czas i stosunkowo niskie, przyjazne oprocentowanie. Jednak jeżeli będą problemy z zapewnieniem zdolności, bo ktoś za mało zarabia też wyjdą jakieś przypadki z przeszłości, to liczyć się należy z odmową przyznania takiej pożyczki. Na szczęście w tego typu przypadkach jest jeszcze jedna możliwość, to znaczy skorzystanie z oferty jednej z licznych firm które oferują szybkie pożyczki, np. .

pieniądze w portfelu
Napisał: Jan Fidler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie rynek takich pożyczek rośnie bardzo szybko i cały czas pojawiają się na nim kolejni gracze. Dla wielu ludzi takie pożyczki to ostatnia deska ratunku, mimo że są dużo mniej korzystne niż to, co mogą zaproponować banki. Przede wszystkim w tego typu instytucjach finansowych nikt nie przejmuje się sprawdzaniem historii kredytowej czy wymaganiem zaświadczeń o zarobkach.


Typowa pożyczka na dowód viasms będzie wymagać wypełnienia wniosku na stronie internetowej, przesłania skanu dokumentów tożsamości i podania numeru konta, na jaki należy przelać pieniądze. Weryfikacja tego typu wniosku rzadko kiedy trwa dłużej niż pół dnia, i po tym czasie najczęściej otrzymuje się potrzebną kwotę. Firmy tego typu działają nieco inaczej niż banki, ponieważ pożyczają nieduże kwoty na krótki okres czasu. Rzecz jasna nie ma problemu, aby po spłacie jednej pożyczki starać się o kolejną, jeśli nie będzie żadnego opóźnienia w spłatach, to bez większych problemów się taką dostanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 12:12:00
Tagi: bank, kredyt, Oprocentowanie, pożyczki, konto

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo