Upłynęło już wiele wody w Wiśle od czasu, kiedy upadł socjalizm, a w wielu naszych domach nadal spotkać można sprzęt z tamtego okresu

Duży procent polskich rodzin tak przyzwyczaiło się do sprzętu AGD, które ma od wielu lat, że dopiero dzisiaj dumają, co z nim należy zrobić, skoro się już psuje.


Trzeba przyznać, że dawniej robiono Urządzenia, które miały działać wiele lat.
Budowa domu
Napisał: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie: http://www.flickr.com


odpady
Na podstawie: www.morguefile.com


kopalnia odkrywkowa
Napisał: Drakt Kranre
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wobec tego kupiona 30 lat temu pralka w wielu domach nadal może rewelacyjnie się spisywać. Jednak jeżeli jakiś sprzęt się zepsuje, to należy go wymienić na nowy. I tu pojawia się problem - a co zrobić ze starym. Przecież nie może tak wiecznie zalegać w holu, ponieważ zajmuje dużo potrzebnego miejsca, a poza tym prezentuje się okropnie, gdy zagradza przejście. Jeżeli na dodatek sprzęt zepsuł się w domu starszej pani, to nie jest ona na tyle silna, by próbować go wynieść. Dlatego są u nas w kraju spółki, które proponują bezpłatny odbiór sprzętu AGD. Przybędą pod wskazany adres na ustaloną godzinę kulturalni panowie, którzy wejdą choćby na 3 piętro wysokiej kamienicy bez windy i odbiorą sprzęt, który mieli zabrać. Całkowicie za darmo. Takie przedsiębiorstwa funkcjonują w każdym dużym mieście. Ich numer telefonu możemy znaleźć w sieci lub możemy zadzwonić do Urzędu Miejskiego i tam z pewnością ktoś udzieli nam takiej informacji.
firmy, które odbierają od nas sprzęt AGD potem poddają go recyklingowi tak, aby nie zanieczyszczać środowiska.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tu (http://www.groszyk.com.pl/pl/projektowanie_ogrodow/) podobne materiały - one także są warte zainteresowania.

Wszystko jest więc zgodne z przepisami Unii Europejskiej i przyjazne środowisku. Możemy być spokojni, że nasza kuchenka lub lodówka nie wyląduje na dzikim wysypisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:08
Tagi: sieci, recykling, stal, Urządzenia, firm