W jaki sposób upiększać pomieszczenia?

Marzysz o pięknym wnętrzu lecz zamiast wynajmować projektanta potrzebujesz stworzyć coś własnego? Ozdabianie pomieszczeń jest sztuką. Tak samo jak malowanie lub rzeźbienie wymaga fantazji oraz pomysłu.


Poniżej znajdziesz moje rady, które pomogą Ci nadać każdemu mieszkaniu pikanterii.


Większość architektów wnętrz - no może nie większa część jednak duża część, wcale nie urodziła się twórcami. To, że potrafią przemienić wszelkie bezbarwne mieszkanko w pogodne jak też przytulne zawdzięczają wcale nie łasce Bożej wyłącznie wiedzy zdobytej w czasie studiów. Nie znaczy to że musisz biegiem zapisywać się na studia. Starczy z biblioteczki pożyczyć parę instrukcji po czym je dokładnie przestudiować. W ciągu kilku dni będziesz dysponować wiedzą starczającą do przemienienia swego domku w domek marzeń nie wydając ani grosza za rady specjalistyczne (podświetlane donice). Odwiedź sklep z akcesoriami do mieszkania, odnajdziesz tam wiele nowin takich jak na przykład podświetlane donice.


Napisał: Stiga


Jeżeli pomieszczenia w twym mieszkaniu wydają ci się być zbyt niskie, masz wrażenie że beton cię miażdży możemy zastosować nieco magicznych sztuczek, jakie sprawią, że sufit się podwyższy. Jednym ze sposobów na podwyższenie sufitu jest pomalowanie go na jaśniejszy kolor aniżeli kolor ścian. Jeżeli nie potrzebujesz zmieniać odcieni ściany bądź stropu możesz wykonać sztuczkę z zasłonkami. Dłuższe boki zasłon obszyj kontrastującymi pasami tkaniny. Np. gdy zasłonki są koloru piaskowego naszyj paski w kolorze ciemnego brązu.


Dzięki takowym pionowym pasmom pokój wyda się dużo wyższy, aniżeli jest w faktyczności. Jeżeli mieszkanko zdaje się być puste namaluj w około drzwi i okien ramki w odcieniu o kilka odcieni ciemniejszym aniżeli ściany. Na parapecie ustaw prostokątne donice.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:09
Tagi: dom, budynek, czas, domek

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo