Wreszcie wyraziliście zgodę na to, by Wasze pociechy mogły mieć psa

Najprawdopodobniej radość jest bezgraniczna, przecież maluchy tak wiele czasu o to walczyły. Ty również, chociaż cały czas masz mieszane uczucia, polubiłaś tego czworonoga.
spuszczele
Napisał: red.raleigh
Na podstawie: http://www.flickr.com


To było do przewidzenia - pies prędko zaskarbia sobie sympatię domowników, nawet tych dotąd przeciwnych. Zamartwiasz się jednak czymś innym. Ostatnio Twoje dzieci długo były zmuszone poszukiwać pupila, który wyrwał się ze smyczą i popędził za kotem. Dzieci były przestraszone i chociaż udało im się po pewnym czasie go dopaść, to i tak były pełne strachu. Cóż, młodsze pieski takie bywają , ale to nie oznacza, iż nie znajdzie się na to dobry sposób. W przypadku młodych psów idealnie sprawdza się obroża elektryczna dla psa i powinniście akurat taką zakupić. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to szczególnie pomoc treningowa. W sytuacji takiej, jaka przydarzyła się Twoim pociechom jest zwyczajnie wspaniała. Ta obroża elektryczna dla psa w sytuacji, gdy pies nie reaguje na nasze komendy wysyła do niego sygnały. Mogą to być wibracje lub dźwięki, które powinny dawać psu wyraźne sygnały, czego od niego chcemy. Tego, jak jest zmuszony na nie reagować musimy go to jasne wcześniej nauczyć. Kiedy kolejny raz da nogi na spacerze, po prostu trzeba nacisnąć nadajnik, a pies dostanie jasne wskazówki, czego od niego oczekujemy.

Udało nam się przykuć Twoją myśl tym intrygującym wpisem? Rewelacyjnie. Zatem zachęcamy - kliknij w źródło (http://bmhorse.com/pl/20-czesci-zamienne-do-rowniarek) i przejdź do następnej witryny po fakty.

Piesek będzie na nie reagował, jeśli wyszkolimy go, który dźwięk co znaczy.
Z takim osprzętem Twoje dzieciaki bez obaw mają możliwość wyprowadzać pupila. Nawet jeśli nagle się zerwie, z pewnością bardzo szybko sam do nich powróci, jeżeli tylko usłyszy wyćwiczony sygnał.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:07
Tagi: kot, kupić, osób, pieska

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo