Niejeden właściciel czworonoga ma zamiar zapewnić mu wygodne miejsca do spania

Każdy psiak musi posiadać w domu zapewnione swe miejsce - swoją przestrzeń, gdzie będzie w stanie spać oraz odpoczywać.


Niekiedy jest tak, że rozpuszczony przez nas szczeniak śpi z nami w łóżku.
kluby
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


ośrodek
Napisał: rickpilot_2000
Na podstawie: http://www.flickr.com


Później, gdy będzie już większy, nie będzie miał zamiaru zbytnio oduczyć się tej praktyki. Z tego powodu powinniśmy od początku przyzwyczajać naszego czworonoga, że jego miejscem do spania nie będzie nasze łóżko, a jego legowisko. Tam może mieć swój pled i ulubione maskotki. W tym miejscu musi także znajdować się jego miska na jedzenie oraz wodę. Nie zapominajmy, że legowisko musi być dostosowane wielkością do naszego przyjaciela. Zatem, jeżeli minie jakiś czas i nie będzie już maluszkiem, to trzeba będzie kupić mu nowy kojec. Nowe legowiska są produkowane z materiałów, które bez problemu możemy prać w pralce.

Nie ociągaj się - jeśli podoba Ci się ten artykuł, to do sprawdzenia (https://legovisko.pl/pl/c/Legowiska-ortopedyczne/16) mamy także podobne treści na witrynie, która jest pod umieszczonym linkiem.

Jeśli sporo podróżujemy, to należy z pewnością zastanowić się nad tym, czy nie zamówić legowiska, które będziemy w stanie przypiąć pasami na tylnym siedzeniu w samochodzie. Jeśli oprócz tego kupimy specjalne szelki dla pupila, które także można będzie przypiąć do legowiska http://legovisko.pl/, to będziemy mieli pewność, że nasz przyjaciel jest bezpieczny w czasie jazdy. Na dodatek zapewni nam to gwarancję, że pupil nie będzie chodził po całym aucie.
Mogłoby być to przecież dość niebezpieczne dla prowadzącego, gdyby niespodziewanie jego pies wskoczył mu na głowę, ponieważ pragnąłby się pobawić. Większość najlepszej klasy legowisk jest stworzona z materiałów, które wytrzymają psoty naszego psiaka - jego zęby i pazury.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:21:31
Tagi: dom, podróż, jedzenie, psa, psiaka

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo