Jak kupić odpowiednią butelkę na wodę?

Czy wiesz, co jest głównym komponentem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez którego nie żylibyśmy dłużej aniżeli parę dni. O ile bez pożywienia możemy przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę maksymalnie tydzień. Jest nam konieczna do życia, a każdego dnia musimy pić około 2,5 litra, chyba że regularnie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wówczas niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Napisał: The Official CTBTO Photostream
Na podstawie: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest sporo butelek, jakie możemy wykorzystać, to na wyjątkową uwagę zasługuje jedna z nich.

Nie sądzisz, że to jest znakomity moment, żeby uzyskać całkowitą gwarancję, że zamieszczone dane są zgodne z prawdą? Jeśli tak, to ten zweryfikuj tekst (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/niewinne-wina-zero-procent/) tutaj.

Jest to butelka z filtrem węglowym, która sprawi, że wreszcie nie będziesz musiał targać do domu 5-litrowych baniaków czy też kolejnych butelek oraz buteleczek. Czym się charakteryzuje? To przede wszystkim butelka wielokrotnego użytku, dlatego będziemy mogli z niej korzystać przez długi czas, wystarczy jedynie regularnie zmieniać filtr węglowy, który jest jej najistotniejszym elementem.

Dzięki filtrowi możemy nalać do butelki wodę prosto z kranu, nie obawiając się o zanieczyszczenia, które dostają się wraz z nią. Filtr eliminuje wszystko co niebezpieczne, tym samym zachowując cenne dla organizmu pierwiastki i minerały. Nie trzeba czekać na filtrowanie wody, ponieważ dochodzi do tego automatycznie razem z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest też nadzwyczaj stylowa, toteż możemy zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów gdy nadejdzie pora ich wymiany – a starcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Napisał: Dan Markeye
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto też kupić dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą także w domu. Autor:


Nasz organizm w więcej niż połowie swojej objętości złożony jest z wody, zatem powinniśmy uzupełniać jej braki.

Jeśli fascynuje Cię tego typu kwestia, zerknij na źródło w tamtym miejscu zamieszczone też Cię bardzo zaciekawi. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj.

Nie warto zastępować jej napojami lub zbyt słodkimi sokami, gdyż sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie efektywnie usuwa z naszego organizmu szkodliwe toksyny i pokonuje wiele schorzeń, a szczególnie tych dotyczących żołądka, w tym zaparć czy wzdęć. Dlatego szybko zaopatrzmy się z przedstawioną butelkę, a codziennie będziemy mogli cieszyć się niezrównanym smakiem wody i zadbamy o swoje zdrowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:34:22
Tagi: dom, temperatura, filtr, butelka

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo