Nasdaq jest najprędzej rozwijającym się rynkiem akcji dla nie za dużych firm

Inwestowanie i granie na giełdzie zawsze nierozdzielnie scementowane jest z pewnym ryzykiem. Gra na giełdzie to umiejętne Zarządzanie ryzykiem.


Pułap takiego ryzyka zależny jest od sytuacji ekonomicznej na świecie, ale wbrew pozorom dobra sytuacja na światowych rynkach wcale nie musi być odpowiednim czasem do kupowania akcji.


Przed zapoczątkowaniem swojej inwestycji trzeba pojąć na czym polega kierowanie ryzykiem i wyznaczyć jego poziom, jaki jesteśmy w stanie zaaprobować budując swój portfel akcji. Z reguły inwestowanie w akcje pgnig cieszy się najwyższym poziomem popularności w czasie hossy - patrz na Inwestowanie na giełdzie nie jest proste i wymaga olbrzymiego zaangażowania. W obecnych czasach niezwykle ułatwi nam to Internet, dzięki czemu zdołamy przez cały dzień oglądać przemiany wartości naszych akcji w czasie faktycznym, a w razie potrzeby możemy podjąć prędką decyzję o ich sprzedaniu.


akcje pgnig
Napisał: Christian Reese
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasdaq jako pierwszy na świecie elektroniczny rynek papierów wartościowych jest dzisiaj najprędzej rozkręcającym się rynkiem akcji (więcej o nasdaq). Jest to rynek pozagiełdowy, jakiego koncepcją przewodnią jest stworzenie miejsca dla innowacyjnych spółek i nowych technologii, zbyt małych, by mogły zaistnieć na tradycyjnych giełdach.


W roku 2006 rynek NASDAQ stał się licencjonowaną krajową giełdą papierów wartościowych. Obecnie giełda NASDAQ jest pod względem kapitalizacji drugą co do średnicy giełdą na świecie.


NASDAQ proponuje możliwość notowania w Nowym Jorku spółek spoza USA w tym również z Polski. Obecnie istnieje nadzwyczaj korzystna koniunktura gospodarcza bez przejawów jej szybkiego końca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 15:59:57
Tagi: inwestycje, Zarządzanie, giełda, lokaty