Obecny asortyment artykułów dla hodowców jest podzielony nawet z uwzględnieniem ras

Właściciele zwierzaków wszelkiej maści mają dzisiaj bardzo uproszczone zadanie. Bycie hodowcą nie zmusza już do tak wielkich nakładów pracy i czasu, jak jeszcze kilkanaście lat wstecz. Zarówno opieka nad zwierzakami jak też ich żywienie są o wiele prostsze dzięki ogromnej ilości sklepów zoologicznych, oferujących tak bogaty wachlarz artykułów dla hodowców, jaki tylko się chce.


Pies, Shi-Tzu
Napisał: JakeCop
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Począwszy od pokarmów w przeróżnej postaci dedykowanych poszczególnym gatunkom zwierząt, poprzez legowiska dla psów - szeroki wybór na stronie drapaki dla kotów, klatki dla papug i akwaria dla rybek oraz ogrom innych umilaczy życia, a na akcesoriach do pielęgnacji kończąc. Czegokolwiek potrzeba zwierzęciu, czy cokolwiek wymarzy sobie właściciel, można znaleźć w dowolnym sklepie zoologicznym. Na dodatek, większość artykułów jest obecnie zróżnicowana nie tylko pod kątem wielkości produktu w paczce i gatunku zwierzaka, dla którego jest przeznaczona

Dzisiejszy wachlarz produktów dla hodowców jest zróżnicowany również pod względem ras występujących w obrębie określonego gatunku, a także proponowany grupom podopiecznych pozostających w dokładnie określonych warunkach w hodowli.


koty
Napisał: valeriy osipov
Na podstawie: http://www.flickr.com
I tak na przykład, karmy dla psów nie są już podzielone jedynie na te puszkowe albo suche, ale można wśród obu grup odnaleźć produkty oferowane dla zwierzaków przebywających cały czas w domu albo bytujących częściowo na zewnątrz i częściowo w domu. Pewne firmy specjalizują się wręcz w produkcji odmian karmy w oparciu o odmienne potrzeby zwierząt. Celnym przykładem takiej szczegółowej specjalizacji jest pokarm marki versele-laga . Produkuje ją belgijska firma działająca na rynku zoologicznym od kilkudziesięciu lat.

Jej oferta zawiera karmy dla kotów i małych czworonogów, jak choćby koszatniczki czy chomiki, a także dla ptaków. Dla każdego z gatunków gryzoni oferowana jest inna karma, mając w swoim składzie to, czym zwierzę odżywia się w swoim naturalnym otoczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:10:20
Tagi: zwierzęta, sklep zoologiczny, karmy, chomiki