W jaki sposób zaprojektować profesjonalną wizytówkę?

Tworzenie wizytówek to trudna praca. Przy projektowaniu dobrej wizytówki należy nie wyłącznie kierować uwagę na rozmiar wizytówki, rozlokowanie graficznych elementów czy dobór rodzaju czcionki, ważnym elementem przy projektowaniu wizytówki jest też odcień.


Poniektóre źródła podają, iż wskazane jest, aby stosować nie więcej aniżeli trzy odcienie, lecz myślę, iż możemy stworzyć parę kolorowych wizytówek, które będą bardzo urocze.


wizytówka kwiaciarnia
Napisał: Dave Crosby
Na podstawie: http://www.flickr.com


Należyte zestawienie kolorów uczyni z twojej wizytówki ciekawy a również niezapomniany produkt, co będzie dobre z marketingowego punktu widzenia. Jeżeli zaś użyjesz niewłaściwej kombinacji kolorów dla wizytówki firmowej bądź osobistej wtenczas nie będą one brane przez klienta pod uwagę oraz prawdopodobnie wylądują w kuble na śmieci.


W dzisiejszym artykule, porozmawiamy o barwach przy tworzeniu wizytówek. Co znaczą odcienie dla twych klientów? W jaki sposób dobrać kolory dla zawodu? Jakie będą odczucia wywołane przez poniektóre odcienie? Czerwony to nadzwyczaj gorący odcień. Wiąże się on z energią, pasją, prędkością, mocą, ciepłem, uczuciem, zagrożeniem, ekscytacją, ogniem, przemocą a również serdecznością. Czerwony kolor może istotnie mieć fizyczny wpływ na osoby, podnosząc ciśnienie krwi jak też szybkość oddechu. Wizytówki w tym kolorze są idealne dla tak osób jak: strażak (skorzystaj z promocji na wąż strażacki- przetestuj wąż strażacki), pracownik biura matrymonialnego dla restauracji albo studia projektowania wITryn. Dla kogo oprócz tego tego rodzaju wizytówka kwiaciarnia (klikaj) to także trafiony pomysł.
Żółty natomiast jest ciepłym odcieniem, i wiąże się z optymizmem, złotem, filozofią, niewiernością, chciwością, chorobą, idealizmem i ufnością. W projektach wizytówek używając owego koloru, swoim klientom możesz udzielić poczucie szczęścia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:30:32
Tagi: firm, IT, klienta, rodzaj

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo