Biokosmetyki i kremy naturalne - 100% organicznych składników!

Już od paru tygodni działa na Polskim rynku portal. Na kilkunastu stronach firma prezentuje szeroką ofertę, w której można znaleźć wyłącznie kosmetyki naturalne, przygotowywane na bazie ekologicznych i organicznych składników, bez użycia konserwantów i sztucznych barwników.


kosmetyki
Napisał: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Na podstawie: http://www.flickr.com


W zakładce o nas znajdujemy informacje o tym że internetowy sklep powstał głównie po to, by każdy mógł odkryć szeroką ofertę kosmetyków aturalnych będących alternatywą dla zalewających nas sztucznych produktów i konserwantów. Każdy, to chce świadomie i skutecznie dbać o własne ciało i urodę powinien wybierać jedynie eko (producent żywności ekologicznej - BIOPLANET) kosmetyki, produkowane z najlepiej wyselekcjonowanych składników naturalnych - co zrobić ze starym lakierem do paznokci.


W sieci można poznać kosmetyki ekologiczne znanych firm m.in. Balm Balm, Doux Me, Erbaviva kosmetyki Spiezia oraz Trilogy tworzone w Europie. Kosmetyki ekologiczne można rozpoznać przede wszystkim po obecności znaków odpowiednich certyfikatów na opakowaniach. Obecnie na świecie działa około 30 organizacji nadających certyfikaty ekologiczne, zrzeszonych w Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego (IFOAM).

kosmetyki
Napisał: Mustela
Na podstawie: Mustela
Znajdująca się w serwisie wyszukiwarka ułatwia odnalezienie interesującego produktu umieszczonego w jednej z 6 kategorii: twarz, ciało, mama&dziecko, zestawy, bestsellery oraz nowości. Wszystkie produkty produkty posiadają dokładny opis swoich właściwości oraz użytych do ich produkcji składników . Ekologiczny tryb życia staje się coraz modniejsze co potwierdzają przeróżne akcje np.

Najczęściej wybierane przez użytkowników produkty to głownie
kremy naturalne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy z olejkiem z dzikiej róży oraz unikalne zestawy kosmetyków, które mogą zostać podarowane jako upominek dla bliskiej osoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:28:04
Tagi: opakowanie, produkt

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo