Nowy i wyjątkowo dynamicznie zyskujący na popularności produkt finansowy.

W sektorze finansowym co rusz pojawiają się odkrywcze oferty wyrobów. Przyciągają ludzi reklamami, wizjami na lepsze jutro. Banki a także inne przedsiębiorstwa z segmentu finansowego uprzedzają się w wymyślaniu nowych wyrobów. Jeszcze kilka lat temu konto w banku, karta oraz wszelkiego rodzaju przelewy były odpłatne. Wraz ze wzrostem konkurencji na rynku duża część tych produktów zaczęła tanieć.


banknot polski
Napisał: Karl Baron
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie w połowie banków wszelkie te produkty są za free. Oczywiście warunkiem jest to, że pensja przelewana jest właśnie na to konto w banku. Ale wracając do coraz to nowych produktów. Jedynym z owych wyrobów jest Lokata Bezkarna. Produkt ten od samego początku zwrócony do tzw klasy średniej- osób indywidualnych jak i mających swoją działalność gospodarcza. Atutem jest to, iż płacąc pieniądze, dzielone są one pół na pół. Połowa pieniędzy idzie na oprocentowanie 5% a druga na 3 %.

Jednak propozycja ta przeznaczona jest dla nowych nabywców. To znaczy tych, jacy otwierają konto w tym banku. I tutaj mamy również jeden postulat: mianowicie złożenie wniosku o Lokacie Bezkarnej trzeba dokonać góra do m-ca czasu od dnia założenia konta. Kapitalizacja odsetek w tego rodzaju lokacie następuje na zakończenie każdego z okresów, na jaki zdeponowaliśmy swoje oszczędności.

Prościej mówiąc w przypadku lokata Bezkarna jest to: część pierwsza to 3 miesiące, natomiast druga część to 9 miesięcy. Po skończeniu okresu pierwszego umieszczania, środki wracają na konto razem z uzyskanymi procentami. Druga część umieszczanych pieniędzy dalej pracuje na drugiej lokacie do zakończenia drugiego okresu. Po jego zakończeniu pieniądze, tak samo jak w przypadku pierwszej lokaty zasilają nasze konto bankowe - Sprawdź więcej: przeczytaj tu.


konto bankowe
Napisał: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najmniejsza kwota, którą trzeba deponować (wszystko to jest zależne od banku, jednak te sumy są podobne) to 1000 złotych, a najwyższa suma to 500000 złotych. Z reguły podanie na otwarcie Lokaty Bezkarnej jesteśmy w stanie wnieść za pomocą elektronicznego konta jak i tradycyjnie w banku. Umieszczanie oszczędności na owego rodzaju lokacie jest wyjątkowo bezpieczne , co bardzo zachęca nowych nabywców do ich zakładania. Lokata Bezkarna cieszy się w zawrotnym tempie rosnącą renomą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 12:48:44
Tagi: oferty, konto, propozycje, kwota, suma

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo