Masz trudność z utrzymaniem moczu? Nie załamuj się, istnieje odpowiedni sposób na te dolegliwości. Przekonaj się, co to jest

Masz dolegliwość z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Nazywane w ten sposób leczenie laserem to zabieg, w którym istotne jest fototermiczne zmniejszanie ścianek pochwy. W czasie tego zabiegu używany jest laser, który wpływa na utrwalanie powięzi wewnątrz miedniczej a także ścianek pochwy.

rozmowa z lekarzem
Napisał: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wzmacniany jest też fragment ujścia cewki moczowej. Światło lasera właściwie pobudza włókna kolagenowe śluzówki, a to powoduje, że są zwiększane i utrwalone. W taki sposób dochodzi do kurczenia tkanek oddanych operacji, co w efekcie sprawia, że zmniejszony zostaje kąt nachylenia cewki moczowej.

W konsekwencji odbudowywana jest jej normalna funkcjonalność.

Czy masz ochotę poznać ten problem z innej perspektywy? Nic prostszego - zwyczajnie kliknij ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz tu.

Nietrzymanie moczu leczone laserem to zabieg niezwykle dobry, z którego korzysta znaczna liczba osób. Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa pani poddawanej zabiegowi, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by precyzyjnie oczyszczone oraz odkażone.

Potem ten sam roztwór dezynfekujący pozostaje osuszony i usunięty z błony śluzowej. Potem wkładamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Posiada on w swojej budowie specjalną głowicę frakcyjnego lasera wyposażonym dodatkowo w okrężny adapter. Laser pozwala na z dokładnością naświetlanie przedniej ściany pochwy, z kolei energia podczas następnych ruchów odkłada sięwzdłuż kanału pochwy.Operacja leczenia laserem nietrzymania moczu jest zupełnie bezpieczny (dowiedz się więcej: Gyncentrum). To zwłaszcza bardzo bezpieczna, ale i najmniej inwazyjna i najdokładniejsza metoda wyleczenia tego typu schorzeń. Metoda ta ma w stosunku do pozostałych metod wiele zalet. Jednak najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort, a to jest zapewnione podczas leczenia laserem. Co więcej, nie jest potrzebne znieczulenie, ponieważ leczenie nie boli. Ponadto nie trzeba pozostawać później w szpitalu.

lekarz
Napisał: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po operacji masz możliwość po prostu wrócić do domu i przeżyć resztę dnia całkowicie normalnie, nie bojąc się o ból czy odmienne objawy. Jedyne co, to prawdopodobne jest występowanie tak zwanego przesięku surowiczego. Nie mam się jednak czym zamartwiać, zwyczajnie przez krótki czas do ustąpienia przesięku zaleca się używanie podpasek - .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-25 10:37:42
Tagi: bezpieczeństwo, laser, szpital, Leczenie, zabieg