Dzisiaj operacje plastyczne stają się bardzo modne

Dzisiaj operacje plastyczne stają się nader modne. Poprawiamy sobie niemal wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie czy penisie. Kiedy zastanawiasz się nad tym, jakie są dzisiaj najbardziej popularne zabiegi, wówczas bez wątpliwości Cię zdziwimy – coraz rzadziej kobiety powiększają swoje piersi, zaś coraz częściej rozmyślają nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych wciąż jest stosunkowo wstydliwym tematem, o którym zwykle nie mówi się głośno, jednakże okazuje się, że dziewczęta coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie swoich miejsc intymnych.
chirurg
Napisał: IQ Medica
Na podstawie: www.iqmedica.pl
Dlaczego kobiety decydują się na zrobienie zabiegu waginoplastyki? Jeżeli przyjrzymy się statystykom, wówczas okaże się, że zwykle na takie zabiegi decydują się pacjentki, które mają za sobą poród siłami natury. Kiedy jesteś dziewczyną i rodziłaś naturalnymi metodami, wówczas bez wątpienia dobrze wiesz, o co chodzi – po porodzie często kobieca pochwa nie jest w dobrym stanie. Mnóstwo kobiet po porodzie narzeka na to, że pochwa jest ogromna, w konsekwencji czego nie mogą już czerpać z seksu tak dużej przyjemności jak przed porodem (więcej o waginoplastyce).
W takich wypadkach dziewczyny często po prostu unikają seksu dlatego, że czują się nieatrakcyjne. Jeżeli wiesz doskonale, o czym piszemy, wówczas niewątpliwie powinnaś się zastanowić, czy waginoplastyka nie jest przeznaczona dokładnie dla Ciebie. Obecnie korygowanie natury nie jest zupełnie żadnym powodem do wstydu – jeżeli zdecydujesz się na przeprowadzenie takiego zabiegu, wtedy niewątpliwie będziesz mogła liczyć nie tylko na wsparcie swojego faceta, ale również całej rodziny.

chirurg
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR
Warto wiedzieć, że operację waginy wykonuje się nie tylko u dziewczyn po porodzie – możesz się wybrać do lekarza właściwie zawsze wtedy, kiedy z jakichś względów nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej pochwy.

Dzisiaj niełatwo o porządne i wiarygodne informacje w kontekście opisywanej tematyki, jednak jeśli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie wejdź na ten odnośnik!

Kiedy zdecydujesz się jednak na przeprowadzenie operacji, wówczas bez wątpienia będziesz zadowolona – największe zmiany zachodzą bowiem w Twojej głowie. Wiele dziewcząt po zabiegu waginoplastyki twierdzi, że czują się atrakcyjne. Niezłe samopoczucie zazwyczaj przekłada się także na większą ochotę na seks. Jeżeli zatem chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego i spowodować, że na co dzień będziesz mieć dobry humor, wtedy nawet nie powinnaś zastanawiać się ani sekundy tylko już dzisiaj umówić się na wizytę u chirurg na najbliższy wolny termin (zabiegi estetyki intymnej na estetyka-intymna.pl).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-04 21:32:40
Tagi: natura, zabieg, operacja, chiurga