Kwiaty w naszym ogrodzie są piękną ozdobą lecz mogą też być inwestycją

Pomimo, że za oknem coraz bardziej dnia ubywa, a chłodne ranki i wieczory pokazują dość dobitnie o tym, że zbliża się jesień


Nasze ogrody zmieniają swój kolor. Większość kwiatów już przekwitła.


Zaczyna być już inaczej. Jesień potrafi jednak zachwycić. Jeżeli tylko ofiaruje nam trochę słoneczka, nasze oko z trudnością dostrzega piękno płomiennych wybarwień listowia drzew i krzaków ozdobnych. Ta pora roku jest niezwykła. Piękne drzewa i krzewy, które razem z kwitnącymi późnym latem hortensjami, ozdobnymi trawami dają naprawdę niezwykły, wręcz ognisty efekt. roślinami, które cieszą nasze oko aż do wczesnych przymrozków są chryzantemy ogrodowe. Zwane są również złocieniami a wszakże to śliczne oryginalne, różnorodne rodzaje kwiatostanów, ogromna paleta Kolorów oraz niezwykle długie i bujne kwitnienie zdecydowały o ciągłej popularności tych roślin - zdecydowanie więcej zobaczysz pod tym adresem.


chryzantemy ogrodowe
Napisał: STARS FOR EUROPE
Na podstawie: STARS FOR EUROPE


obrazeczek - dekoracje
Napisał: Jarosław Pocztarski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chryzantemy posiadają także inną jakże istotną w polskiej tradycji funkcję. Wszak 1 listopada już całkiem blisko a kwiaty te to chyba symbol tego naszego święta.

Jeżeli pasjonuje Cię prezentowana w tym poście tematyka, zobacz treść na witrynie, którą zapewne także uznasz za przydatną.

To symbol naszej pamięci o przeszłości. Zawsze na groby tych którzy odeszli szukamy pięknych roślin. Niewątpliwie największą popularnością w tym okresie cieszą się chryzantemy.

Zainteresowały Cię przedstawione przez nas artykuły? Więc z chęcią możemy powiedzieć Ci, że oczekuje na Ciebie następny najnowszy artykuł (https://firetms.com/pl/blog/jak-kontrolowac-flote-pojazdow/) pod poniższym linkiem.

Okoliczni sprzedawcy proponują nam wiele różnorakich odmian, różniących się nie tylko barwą, ale również wielkością paków i całej rośliny - polecam.


Jeśli mamy zamiar udekorować pomniki naszych zmarłych stawiając chryzantemy sprzedaż odbywa się w w okresie wszystkich świętych praktycznie wszędzie. Ważne by sprzedający był uczciwy i sprzedał nam świeże kwiaty. A może przyozdobić groby chryzantemami z własnego ogródka? Wybór jest nasz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-30 13:52:25
Tagi: roślina, trawa, Kolor, dzień, Wybór

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo