Co daje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania

Już w początkowej fazie planowania witryny należałoby postawić sobie najważniejsze pytanie: jakim sposobem internauci mogą dowiedzieć się o jej istnieniu?


pozycjonowanie
Napisał: NOGRAN s.r.o.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reakcją na owy dylemat jest pozycjonowanie – w obecnych czasach efektywna, zapewniająca oczekiwane efekty forma reklamy.

Świadomość googlujących internautów zwiększa się coraz bardziej co sprawia, iż tematy zagadnień przy wyszukiwaniu są coraz precyzyjniejsze. O ile jeszcze niedawno pozycjonowanie było przeznaczone dla sklepów internetowych, na dzień dzisiejszy interesują się nim właściwie wszyscy użytkownicy posiadający swoje strony internetowe. W końcu zrozumieliśmy, iż przykładanie wagi wyłącznie do wizualnej strony i treści strony nie oznacza zagwarantowanego powodzenia w biznesie.

Co zapewnia wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania i jakie są zalety pozycjonowania?

Główna zasada: kogo nie ma w Google, ten nie istnieje.

Czy sądzisz, że zamieszczone tu informacje są interesujące? Jeśli tak, to przejrzyj treść (https://visaandwork.com/blog/), a znajdziesz tam nie mniej istotne fakty, które zwrócą Twą uwagę.

Pozycja w pierwszej dziesiątce wyników, zawsze jest wyróżnieniem. A w związku z tym,, iż ok 97% internautów szukających wiadomości, firm, usług – szuka ich przy pomocy wyszukiwarki Google, szansa na to, że trafią na stronę naszej firmy jest ogromna.

Rozliczenia online
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pozycja strony w wynikach wyszukiwania bezpośrednio ma wpływ na liczbę jej odsłon. Im wyższa, tym większa popularność strony. Dzięki wysokim pozycjom na optymalne słowa kluczowe, trafia się do grupy docelowej, to następny argument in plus.

Wysoka pozycja podnosi oglądalność danej strony, co ma wpływ na finanse i owocuje pozyskaniem nabywców dla naszych usług. Proces pozycjonowania jest tanią formą reklamy, porównując do pozostałych narzędzi marketingowych.

Pozycjonowanie witryny dobrze jest zlecić profesjonalnej agencji SEO jak artefakt.pl, gdyż promowaniem serwisu zajmą się wykwalifikowane osoby, które posiadają potrzebne doświadczenie. Przeanalizują zawartość witryny i jej tematykę, wezmą pod uwagę branżę działalności, w której funkcjonuje po czym zaproponują frazy wymagane w procesie pozycjonowania.

Dobrze wypozycjonowana strona utrzymuje się w pierwszej dziesiątce przez długi czas. Nieważne, że my kończymy pracę – strona www funkcjonuje cały czas i cały czas na nas pracuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-12 10:35:44
Tagi: strony internetowe, Google, serwis, WWW, słowa kluczowe

Co znajdziesz na tej stronie?

Tutaj dowiesz się jak przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska i jak zarazić swoim podejściem innych. Przeczytasz o roślinach, które sa pod ochroną, pobuszujesz też w świecie zwierząt. Przekażemy Ci sporo praktyczych rad, ale będziesz także na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Warto wiedzieć nieco więcej o mechanizmach wpływających na nasze otoczenie...by żyło nam się lepiej!

Najchętniej czytane

Artykuły według kategorii

Archiwum wpisów

Polecane wideo