Obecny wiek to czas kart różnego typu - tych kredytowych czy bankomatowych - nieubłaganie wypierają one z użycia tradycyjne pieniądze

Współczesne rewolucje technologiczne sprawiają, że nasze funkcjonowanie ewoluuje w ogromnym tempie. Posiadamy laptopy i internet. Mamy możliwość również bez problemu podróżować po świecie.
Również sposób płacenia zmienia się diametralnie.


sala konferencyjna
Napisał: Sofitel Dubai Downtown
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niedawno można było usłyszeć o tym, że jeden ze skandynawskich krajów ma zamiar kompletnie zrezygnować z tradycyjnych pieniędzy jeszcze przed 2020 rokiem. Pewnie będzie to pierwszy kraj, który da bodziec innym państwom do działania. Nic nie jest pewne. Jednak w kraju nad Wisłą wciąż ciężko wyobrazić sobie, żeby zaprzestano druku naszego wspaniałego złotego z władcami na banknocie. Owszem, użycie kart bankomatowych jest niezwykle popularne.

Zainteresowała Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie, która także publikuje takiego typu posty. To z pewnością da Ci do myślenia!

Coraz częściej jest to powodem tego, że ludzie rezygnują z posiadania banknotów. Tym bardziej, że sklepy czy bistra zwykle akceptują już karty. Jednak mimo wszystko - zawsze powinniśmy mieć ze sobą jakieś tradycyjne banknoty. Może się okazać, że są miejsca, gdzie gotówka jest potrzebna. Przykładowo, nie będziemy mogli zrobić jednej strony ksera, nie uiszczając opłaty monetami.

Jeśli sądzisz, że omawiany tu post jest wartościowy i poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji kancelaria oleśnica.

Kłopot ze zrobieniem zakupów bez pieniędzy możemy mieć także na wsi. Niekiedy różne stoiska na rynku z pamiątkami również nie mają terminala płatniczego. W popularnych ostatnimi czasy food trackach również rzadko można spotkać szansę uiszczenia opłaty kartą.
Z tego powodu, jak mawiają nasze babcie - przezorny zawsze ubezpieczony. Powinniśmy nosić ze sobą normalne pieniądze, gdyż nie możemy wiedzieć, kiedy mogą nam uratować życie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-20 21:23:27
Tagi: części, opłaty, życie, reguły, płace